Spółka Hörmann – bramy garażowe

Firma Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną oraz jest najogromniejszym producentem bram, oraz napędów. Firma Hörmann jest marką rodową funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najnowszych rozwiązań oraz najdoskonalszej klasy artykułów.

Spółka Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa siedziba marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza biurami centrali, ulokowane są również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie spółka werbuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych na obszarze całego państwa. Gwarantuje ona ekspresowy i kompetentny serwis a także gwarantuje sprzyjającą, specjalistyczną obsługę klienta.